"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımızda

Pilav Osmanlı yemek kültürünün, Türk damak tadının ve dünya sofralarının çok önemli bir yemeğidir. Pilavın yüzlerce çeşidi ve tarifi bulunmaktadır. İnsan yaptığı işi ne olursa olsun ciddiye alarak yapmalı ve uzmanlaşarak başarmalıdır. Ben de sitemiz de bunu başarmak istedim.
Pilav yapmak da aslında bir nevi sanattır.
Öncelikle güvenilir, kaliteli ve özgün olmayı hedefleyen profesyonel bir ekibiz.
Biz sadece pilava yöneldiğimiz için, pilav yapma sanatı üzerine uzmanlaşmayı hedefliyoruz. Çeşitli araştırma ve deneyimler sonucu yalnızca pilav ve pilava dair uzmanlaşmış tecrübe gerektiren bilgileri paylaşıyoruz.
Birçok pilav tarifini www.pilavtarifi.com paylaşarak yalnızca pilav tariflerini ve pilava yönelik bilgileri kamuoyuna sunan ilk ve tek site olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
• Sitemizde birçok pilav bilgilerini ve pilav tariflerini bulabilirsiniz.
• Siz de deneyim, tecrübe ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.
• Sitemizde ziyaretçi yorumlarından adres, telefon ve mail bilgileri yayımlanamaz.
• Dilerseniz size özgün tarifler, resimlerinizle birlikte sitemizde yayımlanabilmektedir.
• Sitemizde küfür ve içerikli yazılar yayımlanamaz.
• Sitemiz her türlü emeğe saygılıdır. Alıntı yaptığı yazılarda kaynak gösterir.
• Sitemizde güvenilir olmayan uydurma tarifler asla yer alamaz.
• Sitemiz düzenli olarak sürekli güncellenmektedir.
• Pilavtarifi.com yalnızca pilav tariflerini içeren, özgün ilk ve tek sitedir.
Pilav yapmayı ve pilav tarifleri ciddiye almayı, yöresel ve dünya pilavlarını sitemizde açık ve anlaşılır şekilde paylaşmayı hedef edinen pilavtarifi.com dan sevgiler…

4 Yorum

 1. semra semra

  sitenizi çok beğendim sadece pilav alanında verilen tarifler gerçekten sizi özgün kılmış ..hizmetiniz ve emeğinizden dolayı sizlere teşekkürü bir borç bilirim..saygılar..

 2. sevda sevda

  Duyarlı olanlar fikrini belirtip yola devam ediyor, birde hayalet takipçiler var 😉 girer siteye , alır tarifleri , çokkk beğenir, bayılır bir teşekkür etmeyi bile aklına getirmez.. Bu da emek verenler için demorolize eden, zamanla gücendiren bir durum…Bu yüzden, BEN SADECE TAKİPÇİYİM, EMPATİ YAPTIM SİTE SAHİBİ ADINA yazdım…Sanatçıya alkış hayati ise , siteye de yorum, ve paylaşım :))
  Herkese sevgi ve saygılar 🙂
  Sevda

 3. esengül esengül

  siteniz çok güzel emeğinize sağlık perde pilavı tarifi aldım çok teşekkür ederim Allah razı olsun …

 4. suat güler suat güler

  tek kelimeyle ” mükemmel ” bir site…pilavın her türlüsünü ilk kez bu sitede bir arada görüyorum…şahsen ben koyu bir pilav müptelasıyım…sitenizse anlatımlar sade ve anlaşılır bir üslupla anlatılmış ve zengin bir araştırmaya dayalı olarak, her yörenin geleneğine sadık kalınarak tarif edilmiş…profesyonelce bir iş çıkarmışsınız arkadaşlar…sizleri içtenlikle tebrik ediyorum…geleceğe yönelik planlarımda izmir de neredeyse hiç bulunmayan, sadece pilav üzerine bir mekan işletmek…ve eminim ki…sizin sizteniz benim tek klavuzum olacak…başarılarınızın devamını diliyor…emeğinize…sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…yüreğinize sağlık!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir